Buitengewoon basisonderwijs alle netten

Ria Leonaers begeleidt de scholen van het buitengewoon basisonderwijs in alle netten. Meer gedetailleerde informatie vindt u terug op het bijgevoegde kaartje en het scholenoverzicht.

 

Contactgegevens Ria Leonaers:

Simon Stevinlaan 3, 3500 Hasselt

011 35 23 30

ria.leonaers@vikom.be

 

 

Buitengewoon vrij katholiek basisonderwijs 

                Sint Victor, Brusselsesteenweg 20, 1652 Alsemberg

                Warandeschool, Rode Kruisstraat 13, 3290 Diest

                Ter Elst, Zandstraat 30, 2570 Duffel

                Don Bosco , Lenniksesteenweg 2, 1500 Halle

                Ter Bank, Tervuursesteenweg 295, 3001 Heverlee

                Mariadal, Klein Overlaar 3, 3320 Hoegaarden

                Ganspoel, Gansspoel 2, 3040 Huldenberg

                Spes, Molenbeekstraat 173, 1020 Brussel(Laken)

                Sint-Franciscus, Lt. Jacopsstraat 41, 1750 Elzeringen-Lennik

                Windekind, Schapenstraat 98, 3000 Leuven

                Ten Desselaer, Klein Park 6, 3360 Bierbeek

                De Sprankel, Nekkerspoelstraat 358A, 2800 Mechelen

                Den -8-Vlinder, Nekkerspoelstraat 391, 2800 Mechelen

                De Bremberg, Groenstraat 16, 3294 Molenstede

                De Wissel, Schuttershofweg 1, 2870 Puurs

                Sint-Jozefschool, Vandernootstraat 52, 1080 St.-Jans Molenbeek

                Sint-Franciscus, Lostraat  175, 1760 Roosdaal-Strijtem

                Damiaanschool, Baalsebaan 10, 3120 Tremelo

                Klavertje vier, Witherenstraat 32, 1800 Vilvoorde

                Kon. Inst. Woluwe, Georges Henrilaan 278, 1200 Brussel (Sint-Lambrechts-Woluwe)

                De Oog-appel, Sint Truidensestraat 14, 3440 Zoutleeuw

             

                Gasthuisberg Ziekenhuisschool, Herestraat 49, 3000 Leuven

                Inkendaal, Inkendaalstraat 1, 1602 Vlezenbeek

 

Buitengewoon officieel lager onderwijs

Buitengewoon stedelijk en gemeentelijk lager onderwijs

                Elzenhof, Nieuwland 1, 3200 Aarschot

                Oase, De Bavaylei 130, 1800 Vilvoorde

                BLO Magnolia, Itterbeekselaan 226, 1070 Anderlecht

                Parkschool, Geldenaaksebaan 18, 3001 Leuven

                Moza-Ik, Heiveld 17, 1745 Opwijk

                Kasterlinden, Groot-Bijgaardenstraat 434, 1082 Sint- Agatha- Berchem

                Klim Op School,Heilige-Familieplein 1, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

 

Buitengewoon provinciaal onderwijs

                De Sterretjes, Veldbornstraat 89, 3300 Tienen

 

Buitengewoon lager gemeenschapsonderwijs

                Woudlucht, Prosperdreef 3,  3001 Heverlee

                Het Klaverblad, Michel Janssensstraat 15, 3270  Scherpenheuvel

                Lentekind, Karel Keymolenstraat 35b,  1750 Lennik

                Den Anker, Sint Jansstraat 4,  2800 Mechelen

                Heemschool 1, Koning Albertlaan 181, 1120 Neder- Over- Heembeek

                De Eekhoorn, Is. Meyskensstraat 75,  1780 Wemmel

 

Buitengewoon vrij niet-confessioneel lager onderwijs

                 Levenslust, Scheestraat 74, 1750 Lennik