Wie is wie

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL

Peter Op 't Eynde

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL
peter.opteynde@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 54 09 69

NIVEAUCOORDINATOR SECUNDAIR ONDERWIJS

Rudi Stiens

NIVEAUCOORDINATOR SECUNDAIR ONDERWIJS
rudi.stiens@katholiekonderwijs.vlaanderen
tel. 015 29 84 77 GSM 0486 06 59 54

NIVEAUCOORDINATOR BUITENGEWOON ONDERWIJS - REGIOCOORDINATOR COMPETENTIEONTWIKKELIING

Wilfried Neutjens

NIVEAUCOORDINATOR BUO - REGIOCOORDINATOR COMPETENTIEONTWIKKELING
wilfried.neutjens@katholiekonderwijs.vlaanderen
Tel. 015 29 84 38 GSM 0477 88 03 74

BEGELEIDERS CURRICULUM

Marijke Covens

Biologie en Natuurwetenschappen 1ste gr.
marijke.covens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 52 64 42

Dennis De Hoey

Lichaamsverzorging
dennis.dehoey@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0494 58 87 64

Wim De Pue

Voeding-hotel
wim.depue@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0479 24 91 62

Alfred De Wit

Nijverheid - preventie
alfred.dewit@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0492 73 26 30

Anne Dewulf

plastische opvoeding en kso
anne.dewulf@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0496 54 01 85

Francine Drijkoningen

Esthetica en Muzikale opvoeding
francine.drijkoningen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0492 73 27 01

Stefaan Lamonte

Natuurwetenschappen ASO-TSO, Wet.werk en Chemie
stefaan.lamonte@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0478 52 88 91

Karen Nackom

Bewegingsopvoeding en LO - BaO, BuO en SO
karen.nackom@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 54 80 12

Tim Puttevils

Cultuurwetenschappen en geschiedenis
tim.puttevils@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0485 46 63 62

Gerd Van Ael

Begeleider taalondersteuning + Nederlands B-stroom + OKAN
gerd.vanael@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0498 81 75 60

Mia Vanden Waeyenbergh

Frans BaO en SO, MVT en CLIL
mia.vandenwaeyenbergh@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0493 25 12 79

BEGELEIDERS SCHOOLONTWIKKELING SO

Nele Decroos

Schoolbegeleiding
nele.decroos@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0479 43 72 57

Johan Fouquaert

Schoolbegeleiding + studiegebied Handel
johan.fouquaert@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 63 80 49

Guy Hanssens

Schoolbegeleider
guy.hanssens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 62 02 37

Viviane Jehin

Schoolbegeleiding
viviane.jehin@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0474 30 05 64

Annick Keunen

Schoolbegeleiding + Nascholingscoördinator DPB-OND
annick.keunen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0475 89 26 02

Alain Noëz

Schoolbegeleiding SO
alain.noez@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0477 34 76 27

Fabian Willems

Scchoolbegeleiding + studiegebied personenzorg
fabian.willems@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0470 20 04 07

BEGELEIDERS TAALONDERSTEUNING SO

Tine Binnemans

Begeleider taalondersteuning
tine.binnemans@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0494 22 24 26

Helga De Braekeleer

Begeleider taalondersteuning
helga.debraekeleer@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0492 73 26 28

Iris Philips

Begeleider schoolontwikkeling BaO - begeleider taalondersteuning SO
iris.philips@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0476 65 46 35

Gerd Van Ael

Begeleider taalondersteuning + Nederlands B-stroom + OKAN
gerd.vanael@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0498 81 75 60

ONDERSTEUNINGSNETWERK WEST-BRABANT-BRUSSEL

Joke Boeckx

Begeleider competentieontwikkeling
onw.westbrabantbrussel@gmail.com
GSM 0486 57 65 60

Aafke De Leeuw

Begeleider competentieontwikkeling
aafke.deleeuw@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0494 90 65 52

Katleen Koopmans

Begel. schoolontwikkeling BaO - begel. competentieontwikkeling ONW West-Brabant-Brussel
katleen.koopmans@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 17 85 52

ONDERSTEUNINGSNETWERK NOORD-BRABANT

Luc Bosman

Begeleider competentieontwikkeling
luc.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 86 54 19

Marc Brans

Begeleider competentieontwikkeling
marc.brans@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 30 57 26

Linda De Cuyper

Begeleider compententieontwikkeling
linda.decuyper@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0474 57 30 22

ONDERSTEUNINGSNETWERK OOST-BRABANT

Katleen Gillard

Begeleider competentieontwikkeling
katleen.gillard@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 27 80 21

Ann Van Dessel

Begeleider competentieontwikkeling
ann.vandessel@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0475 59 83 28

Stéphanie Van Eyen

Begeleider competentieontwikkeling
stephanie.vaneyen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0478 72 25 39